מתחתנים בגן אירועים

אתם אוטוטו מתחתנים בגן אירועים?. קודם כל מזל טוב! האם כבר סגרתם סופי את נושא גן האירועים או שמה אתם עדיין מחפשים גן אירועים לחתונתכם? במידה ולא מצאתם נשמח לספק לכם טיפים שיעזרו לכם להתחתן בגן אירועים המתאים ביותר עבורכם – כזה שיהפוך את החתונה שלכם לאירוע בלתי נשכח הן לכם זוג המתחתנים והן לחבריכם ומשפחותיכם ושאר באי האירוע.

 מתי לסגור את  החוזה עם גן האירועים?
אז אם כן כדאי ואפילו רצוי מאוד לסגור את נושא גן האירועים בשלב הראשוני של תכנון החתונה, הרבה לפני שלב בחירת התקליטן, שלב בחירת הבר ושאר נותני השירותים בחתונה ההולכת ומתקרבת. גן האירועים הוא הבסיס של החתונה – בהתאם לונוכל להתאים את קונספט החתונה ולפיו אנו נוכל לבחור את שאר נותני השירותים והספקים השונים לאירוע.

 גן אירועים באביב או בסתיו – כדאי?
תלוי מתי, מאוד מסוכן לבחור גן אירועים בתחילת האביב או בסוף הסתיו. חודש אוקוטבר למשל יכול להתגלות כחודש עם מזג אוויר מצויין בשנה אחת ולעומת זאת עם מזג אוויר חורפי וגשום בשנה שלאחריו. במידה ואתם באמת בוחרים גן אירועים, כדאי שתכוונו את החתונה לאחד מחודשי הקיץ החמים או אולי באיזור מאי  או ספטמבר.

 איזה גן אירועים לא לבחור בשום פנים ואופן?
בישראל מתקיימים בשלוות נפש בכל רגע נתון עשרות גני אירועים הפועלים ללא כל רישיון ואשר מסכנים בצורה שלא תאמן את באי האירוע. אותם גני אירועים נכללים גם במספר רשימות של גני אירועים אסורים לרישיון ועל כן עליכם לבדוק אם גן האירועים המיועד נמצא ברשימה השחורה או לא!


 

קבל הצעות מחיר
מגני האירועים המתאימים לך ביותר:

שם
טלפון
דוא"ל
אשמח לקבל מידע והצעות מחיר מנותני שירותים נוספים בתחום האירועים
קראתי ואני מאשר את תקנון האתר